Masaż PeLoHa

Masaż PeLoHa metodą Alana Earle i jego żony Mary trwa około 45 minut, jest bardzo delikatnym masażem ale mocno działającym na stres. Mimo swej prostoty i delikatności cudownie pobudza ciało ,można przy nim odpocząć, zrelaksować się. Uwalnia ciało od bólu i dolegliwości, zmniejsza opuchlizny nóg, wysypki, depresje i nadwagę.

masaż PeLoHa

masaż PeLoHa

Metoda ta wiąże min. masaż klasyczny, polinezyjski, technikę Bowena, Refleksologię, uzdrawianie Polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr kończąc na czakrze serca.

Rezultatem tego masażu jest uczucie lekkości, dobre samopoczucie, doelektryzowanie.

Przy tak delikatnym dotyku, masaż mogą odbierać dzieci, kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne i osoby starsze. Nie wymaga pełnego rozbierania się dlatego odpowiedni jest też dla kobiet w okresie menstruacyjnym. Ciało jest tylko delikatnie naoliwkowane . Nie jest meczący dla masażysty dlatego można wykonać kilka masaży w ciągu jednego dnia .

Celem tego masażu jest promowanie uczucia miłości, pokoju, harmonii oraz dobrego samopoczucia poprzez masowanie ciała. Płynny sposób pracy z siłami natury. Podstawą tej metody jest zrozumienie, że ciało to święta świątynia, która pozwala nam funkcjonować duchowo i fizycznie na ziemi.