Polecane Strony

Robert Krawczyk & Danuta AdamczykDanuta Adamczyk i zajmuję się masażami polinezyjskimi od 1999 roku. Przez kilka lat byłam trenerem masażu MA-URI, a od 2005 roku prowadzi wyłącznie warsztaty masażu LOMI LOMI NUI.

Przeszła cały cykl szkoleniowy masażu MA-URI prowadzony przez Hemiego Foxa w MA-URI INSTITUTE CENTRE FOR POLYNESIAN HEALING ARTS, zakończony miesięcznym warsztatem Body Work (Kaitinana) w Nowej Zelandii- kolebce tego masażu.

Ukończyła również cykl szkoleń Lomi Lomi Nui w Polsce oraz warsztaty trenerskie Kino Mana i Hula Intensive w Aloha International na Hawajach i jestem profesjonalnym praktykiem i trenerem tego masażu.

W roku 2006 złożyła rezygnację z licencji trenerskiej w Instytucie MA-URI i teraz zajmuję się wyłącznie szkoleniem masażu hawajskiego LOMI LOMI NUI.

Zafascynował ją hawajski sposób nauczania bez oceniania, poprawiania, z pełną akceptacją postępów i tempa pracy studentów.

Nauczanie jest jej pasją. Kiedyś była nauczycielką biologii w liceum. Teraz z radością prowadzi kursy masażu. Wcześniej uczyła zarówno masażu MA-URI jak i LOMI LOMI NUI, teraz skupiła się wyłącznie na nauce hawajskiego masażu LOMI LOMI. Masaż ten jest oparty na filozofii Huny, której proste zasady pozwalają na odnaleźć cel i radość życia, zrozumieć i zaakceptować siebie. Jest jej to bardzo bliskie, a filozofia Huny jest stale obecna w jej życiu.

Więcej o Danucie Adamczyk znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.manawa.pl do odwiedzenia której gorąco Państwa zachęcam.

 

with Susan

with Susan

Chciałem polecić Państwu również do odwiedzenia następujące strony:

Susan Pa’iniu Floyd z Hawajów www.huna.net/Susan/

“Susan has been teaching Huna and Hawaiian Shamanism since 1987. When she first applied the principles of Huna taught to her in 1986 by Serge Kahili King , great changes in her health and happiness occured. Because of those changes, she left her accounting profession later in 1986 and moved to Kauai to work with Serge and become an Alakai of Aloha International. Some things are just too good to keep to one’s self!”

oraz

Stronę gabinetu masażu Omilu w Krakowie www.omilu.pl

 “Dzięki mojej pasji, wiedzy i doświadczeniu pomogę Wam odkryć piękno życia w zadbanym i pełnym energii ciele. Ponieważ każdy z nas jest inny zawsze staram się poznać mojego gościa tak, by móc zaproponować rozwiązania najlepiej dobrane do jego potrzeb. Swoje umiejętności manualne, jeśli jest to potrzebne, wspomagam nowoczesnymi urządzeniami, jednakże zawsze najważniejszy jest dla mnie dotyk.

zabieg w gabinecie Omilu

zabieg w gabinecie Omilu.pl

Nie szukajcie w Omilu żadnych inwazyjnych czy medycznych metod – te zostawiam lekarzom, fizjoterapeutom, rehabilitantom, pedologom – zachęcam Was do korzystania z ich usług, na równi z moimi. U mnie znajdziecie całą gamę profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało mających na celu poprawienie kondycji i wyglądu.  Anna Kloryga

 

Dziękuję za poświęcony czas i uwagę.

Robert Krawczyk

kahuna