Księga Gości

Zaloguj się by umiescić wpis

8 wpisów.
Igor z Kraków napisał/a 10 kwietnia 2015 o 10:41:
Polecam wszystkim poszukującym spokoju i relaxu, masaż wykonany bez zarzutów, facet wie co robi i się na tym zna.
Sylwia z Skawina napisał/a 31 marca 2015 o 16:01:
Stronka bardzo pomysłowo zrobiona 😉 pokój do masażu przygotowany perfekcyjne , a masaż to istna rewelacja. Polecam wszystkim którzy tego jeszcze nie zaznali. 🙂
Ania z Skawina napisał/a 31 marca 2015 o 16:01:
Masaż jest genialny:) jak i podejście samego masażysty:) Polecam gorąco.
Grażyna z Puławy napisał/a 31 marca 2015 o 16:00:
Robercie! Bardzo się cieszę, że swoją wrażliwość, oddanie, serce pełne miłości i wspaniałe ręce postanowiłeś wykorzystać tak profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem Twojej strony, gabinetu i wszystkiego, co robisz. Twojego masażu się nie zapomina.
Edyta z Tomaszów Lubelski napisał/a 31 marca 2015 o 15:57:
Robert, jaka piękna ta Twoja strona!!!!!!! A jaki cudny gabinet!!!!!!!!! Wyrazy uznania, podziwu i dumy składam na Twe ręce. Tak bardzo się cieszę, że to co robisz okazało się tym najprawdziwszym powołaniem, tym pragnieniem najszczerszym, z serca płynącym, radość dającym innym i przede wszystkim Tobie. Pozdrawiam cieplutko, trochę nawet wiosennie 🙂 i życzę niekończącej się satysfakcji z pielęgnowania Ciała i Duszy, każdego, kto w piękną podróż z Tobą wyruszy.... Edyta K.

Jako, że moja strona przeszła mały lifting informatyczny, poniżej mogą się Państwo zapoznać z wpisami w dotychczasowej księdze gości jaka funkcjonowała dotychczas. Wraz z informatykiem wykonującym stronę doszliśmy do wniosku, że nie będziemy powielać już dokonanych wpisów lecz udostępnimy część jako zrzut z ekranu.